Adományozás

1%

Jelenleg még nem áll módunkban igénybe venni, 2018-től már lesz erre lehetőségünk!

PÉNZADOMÁNYOK

Amennyiben pénzadománnyal szeretné támogatni az Alapítvány munkáját vagy valamelyik projektet „örökbe fogadja”, kérjük keressen meg bennünket a következő elérhetőségeken:

Polus Enikő ügyvezető, szakmai koordinátor 06-30-218-44-45 polus.eniko@gmail.com

Kamondi Zsuzsanna vezető helyettes, szakmai koordinátor 06-20-582-15-59 mskiroda@gmail.com

TÁRGYI ADOMÁNYOK

Amennyiben olyan tárggyal járulna hozzá, ami segítheti az alapítványi tevékenységeinket vagy a projektjeinket, kérjük keressen bennünket a következő elérhetőségeken:

Jelenlegi alapítványindításhoz a szükségleteink, amit adományként elfogadhatunk:

• számítógépek
  • projektor és vetítővászon