Egyéb jótékonysági tevékenységeink

Mielőtt az Alapítványunk megalakult, nagyon sok területen dolgoztunk és működtünk önkéntesként gyerekek, tinédzserek és felnőttek közt különböző területeken. Több évtizedes tapasztalatokkal rendelkezünk szakmai- és gyakorlati területeken is.

Szeretnénk továbbra is megtartani ezeket a tevékenységeinket, de ehhez támogatókra is szükségünk van. Folyamatosan képezzük magunkat, hogy minőségileg olyan munkákat végezzünk, aminek az eredményeként segíthetjük a mentálhigiénés céljaink megvalósulását. Munkánk, rendezvényeink és projektjeink eredményeként sokszor tapasztaltuk azt is, hogy miként képes megváltozni a gondolkodás, a mentalitás és a testi-lelki egészség.

Szívesen csatlakozunk akár partnerként olyan kezdeményezésekhez vagy munkákhoz, amelyekben megvalósulhatnak a céljaink. Együtt segíteni jobb! Amennyiben szeretne velünk együttdolgozni, kérjük lépjen velünk kapcsolatba!

Bemutatunk egy pár tevékenységet a különböző tevékenységeinkből.

egyeb-gyerek

Gyerekekért